Zmeňte náladu vo svojom domove!

Každý z nás občas potrebuje zmenu. Neplatí to len v zamestnaní, oblečení, ale niekedy si potrebujeme pretvoriť aj prostredie, v ktorom žijeme. Nemusí sa to na prvý pohľad zdať až také jednoduché, ale my poznáme rôzne spôsoby, ktoré sú nie len lacné, ale ešte aj veľmi účinné, fungujúce a vďaka nim sa vaša domácnosť zmení na nepoznanie.obývačka.jpg
Počuli ste už napríklad niekedy o washi páskach? Ide o pomerne lacnú záležitosť, ktorá vdýchne vášmu domovu nový život. Nalepte ich na stenu, experimentuje! Nebojte sa a zapojte svoju fantáziu. To je to jediné, čo pri tom potrebujete!
Ak však chcete skúsiť niečo celkom nové, omrzel vás starý nábytok a nepáči sa vám koberec, ktorý už roky leží v obývačke, určite nezúfajte! Obnovte si ošarpané skrinky, vyhoďte koberec a nahraďte ho niečím menším a farebnejším. Poobzerajte sa aj po rôznych burzách, kde sa dajú zohnať skutočne kráľovské kúsky a za málo peňazí.
Ak máte pocit, že je všetkého okolo vás veľa, pokúste sa vypratať si skrine, police. Veci darujte, predajte alebo sa ich jednoducho úplne zbavte. Ponechajte si len to, čo skutočne využívate a nenakupujte zbytočnosti. Aj týmto jednoduchým spôsobom môžete zmeniť náladu u seba doma!spálňa.jpg
Ak vás už nebaví pohľad na vyšúchanú sedačku, nevešajte hlavu! Pokúste sa vyrobiť si vlastný kreatívny poťah alebo si nechajte gauč prečalúniť. Neskôr sa môžete pozrieť aj po nových sedacích súpravách, ktoré dodajú vašej obývačke šmrnc. Vyrobte si sedacie vaky, ktoré spríjemnia celkovú atmosféru a dodajú vášmu bývaniu tú pravú atmosféru domova. A to všetko pre to, aby ste sa vo svojom byte alebo dome cítili ako v kráľovstve!
Vadia vám už fádne steny? A čo keby ste sa chopili štetca všetko to premaľovali? Inšpirujte sa obrázkami na internete, experimentujte, vymýšľajte a ničím sa nenechajte odradiť! Pri zvolení príjemnej farby docielite zútulnenie miestnosti a ihneď sa to tam zmení na nepoznanie.
A vy budete môcť s radosťou prehlásiť – toto všetko, som vytvoril vlastnými rukami, celkom sám a som na to hrdý!