Yoga workout

S aplikáciami sa ako keby v poslednej dobe roztrhlo vrece. Nie je to tým, že je doba technická alebo počítačová? Tak by sme ju pokojne mohli nazvať. Aplikácie nám pomáhajú v každodennom živote. Pri varení, cvičení, hľadaní hríbov a podobne. Niektoré sú lepšie, niektoré sú horšie, niektoré sú platené a iné sú celkom zadarmo. Závisí len od vás a vášho vkusu, ktorú aplikáciu si zvolíte za tú vašu správnu. Alebo môžete dať aj na rady kamarátov, rodiny, či známych. Alebo dajte na moje rady:joga.jpg

YOGA WORKOUT

… predstavuje aplikáciu, pri ktorej si môžete popreťahovať všetky vaše svaly a kosti. Každým dňom sa vám môže vaša ohybnosť zlepšovať a zdokonaľovať. To určite ocenia všetky ženy a nielen oni, ale aj ich muži, ktorí si často predstavujú rôzne hadie pozície, veď viete pri čom J.
…je to aplikácia, ktorá je dostupná v Android obchode. V mobilnom telefóne, ktorý má iný operačný systém som ju neskúšala hľadať, ale verím, že sa nachádza aj tam. Je dostupná dokonca zadarmo.
….v aplikácii si môžete vybrať vlastnú verziu, ktorú by ste chceli cvičiť. Keď ste začiatočník, tak stačí keď si zvolíte hneď prvú možnosť – Beginner yoga. Pri tejto aplikácii využijete znalosť angličtiny a môžete sa v nej aj takouto jednoduchou formou zlepšiť. Keď sa trochu zlepšíte v jóge (budete to vidieť už po pár dňoch, že máte lepšiu výdrž a aj rýchlejšie si pripravíte danú pozíciu), tak si môžete zvoliť inú kategóriu, prípadne aj viac iných kategórii.meditace.jpg
…každý cvik máte cvičiť, respektíve zostať v takej pozícii 30 sekúnd. Desať sekúnd máte na pripravenie si danej pozície alebo na menší oddych. Pri prvom cvičení s touto aplikáciou sa pripravte na to, že príprava pozície vám bude možno trvať aj dlhšie, ale netreba to vzdávať. Aj nejaký pohyb sa ráta ako žiadny.
…v aplikácii sa nachádza aj kalendár, kde sa vám zaznamenávajú vaše cvičenia. Pekne a jasne vidíte, v ktoré dni ste cvičili a v ktoré zasa nie. Práve pri cvičení je dôležité to vidieť reálne. Potom nebudete chcieť vynechať ani jeden deň, aby vám to tam nekričalo veľmi.