Tieto topánky vám na jar dodajú šmrnc

Už dávno nie je pravidlom, že musíte zladiť topánky so zvyškom oblečenia. Sú plnohodnotným kúskom, ktorý sa môže líšiť od zvyšku outfitu. Topánky môžu byť dokonca aj náhradou šperku. Správne zvolené vedia upútať pozornosť a byť dominantnou časťou oblečenia. Nielen topánky tvoria dokonalý outfit. Treba mať cit a vkus pre zladenie jednotlivých kúskov. Móda je hra a tak sa nebojte s ňou experimentovať, to sú hlavné mottá módy.

boty

Práve jar je obdobím kedy sa začína prebúdzať nielen príroda, ale aj naša túžba po farbách. Chodíme viacej von a radi sa ukazujeme. Posedenie na terase s priateľmi, prechádzky po parku. Keď ešte nie je vonku tak úplne teplo, ale ani nemrzne, sú veľmi trendy členkové tenké čižmičky, ktoré vás tak akurát zahrejú. Ak zvolíte jednoduchý outfit, budú zaručene vyzerať dobre.

Teniskami nikdy nič nepokazíte. Či ide o jar, jeseň a dokonca aj zimu, vždy nájdete v obchodoch variant do každého počasia. Top sú hlavne nezvyčajné dizajny, ktoré sa vymykajú klasickým teniskám. Zaujímavý detail, farebné zladenie, alebo podrážka odlišujúca sa od zvyšku tenisiek, to všetko sa dnes nosí.

Nie všetci máme radi zvieracie motívy. Tie sú mimo hlavne, keď nimi presýtime celý outfit. Na jednom kúsku sú však prijateľné. A prečo by to nemohli byť topánky? Zvierací motív, alebo palmy vyzerajú dobre na krátkych čižmách, ale aj lodičkách. V prípade, že k nim pridáte koženú bundu budú vyzerať naozaj dobre.
Folklórje vidieť úplne všade. Či už ide o šaty, sukne, blúzky, veselé čelenky, ale aj topánky. Tieto motívy vyzerajú dobre na balerínkach, alebo našuchovačkách. Dajte prednosť handmade tvorbe a uvidíte, že dobrý pocit z nových topánok sa u vás zdvojnásobí.

kecky

Čo sa farieb týka, jar priamo láka nakúpiť si topánky žiarivých odtieňov. Veselosť a hravosť, dobrá nálada sú spojené s farbami ako ružová, oranžová, či žltá. Taktiež tyrkysová farby sa dostali na predné priečky módnych dizajnérov. Z materiálov prevláda hodváb, koža, velúr a nezabúdajte aj na výšivky, ktoré sú stále veľmi moderné.