Skúste sa rozlúčiť štýlovo

Keď som rozmýšľala nad tým, čo darujem mojej najlepšej kamarátke ako vtipný a milý darček zároveň, úplne som strácala pojem o veciach okolo. Vedela som, že niekedy proste musím urobiť všetko preto, aby boli veci v pohode, no na druhej strane existovalo veľmi veľa vecí, ktoré boli lepšie, ako by som čakala. Viem, že na darčekoch až tak nezáleží, ale to neznamenalo, že som to nechcela nejakým vymyslieť a poriadne svoju kamošku potešiť. Len tak. Aby to proste bolo fajn. Ale keď nemáte žiadny originálny nápad, ako s tým celým môžete naozaj poriadne zatočiť a vytrieť zrak človeku, ktorého chcete obdarovať? Neviem, bola som z toho trochu sklamaná.

trička s potiskem

Tešila som sa, že mi napadne niečo perfektné, ale nakoniec to bolo celé úplne, ale úplne inak. Je jasné, že všetko, čo ste si doteraz plánovali, bude naozaj perfektné. No napriek všetkým veciam mi bolo jasné, že musím proste vymyslieť niečo super. A nakoniec som si povedala, že stavím na klasiku, ktorá sa bude páčiť ľuďom okolo. Ale nielen to. Proste to bude vtipné. Preto som sa rozhodla, že jej dám tričko sexy woman. A čo. Veď je to milé, je to pekné a je to skutočne super, keď sa na to takto pozriete, pretože vďaka tomu bude všetko naozaj veselé.

žena

Keď z vášho života odchádza nejaký človek, ako z môjho odchádzala kamarátka do zahraničia, musela som proste urobiť niečo, aby si ma zapamätala, aby ma proste mala v hlave napriek tomu, že sa chystala odísť preč. Bolo to pre nás obe veľmi ťažké, takže sme museli zapracovať na tom, aby to nebolo len o smútku a o všetkých takých veciach navôkol, ale aby to bolo o tom, že je všetko vážne fajn a že predsa neodchádza navždy a že sa určite budeme vidieť ešte miliónkrát. Asi je to hrozné, že to takto poviem, ale vážne som nestála o slzavé údolie, preto som urobila všetko preto, aby to šlo. A môj zámer mi vyšiel, smiala sa.