Sklenené dvere pre každý interiér


Účelom dverí ako takých je predovšetkým ochrana súkromia a oddelenie jednotlivých priestorov. Okrem toho plnia aj funkciu estetickú.
Každý si vyberá ich riešenie podľa svojho vkusu. Niekto má rád tradičné materiály ako je obvykle drevo a niekto dáva prednosť aj iným typom, ktorým sú napríklad sklenené dvere.

podlaží

Ich prevedenie môže byť z tohto materiálu celkovo alebo v kombinácii s drevom či kovmi. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o priesvitný materiál, tak pre splnenie účelu zachovania súkromia si môžete vybrať z verzií ako pieskované, gravírované, s grafickou potlačou, farebné alebo lepené fóliou, ktorá okrem vzorov prináša tiež aj rôzne farby.

Jedná sa o prvok, ktorý naplno plní funkciu, ktorú má a pôsobí aj ako dôležitý dizajnový prvok. Poskytujú elegantné až luxusné riešenie, ktoré okrem iného prepúšťa aj dostatok svetla a priestor opticky zväčšuje.
Interiér tak vďaka nim získava určitú odlišnosť a celkovo sa zmení k lepšiemu.

Sú vhodné nielen pre úplne nové a moderné verzie bytov, domov a ďalších priestorov, ale aj pre tie stávajúce, ktorých charakter chcete zmeniť. Dokážu tak stávajúci interiér zmeniť j nepoznaniu a dať mu nový zmysel.
Tento materiál je charakteristický svojou vzdušnosťou, jemnosťou, vzdušnosťou a elegantnosťou. Okrem toho prináša mnoho možností ako je číre, matné, dekorované a tiež farebné či s rôznymi motívmi.

interiér

Verzie prevedenia rovnako nezaostávajú a ponúkajú na výber celosklenené varianty či kombinované s drevom a kovmi.
Tmavé priestory vďaka tomuto riešeniu získajú viacej svetla a malé miestnosti sa aspoň opticky zväčšia.
Osadenie tiež ponúka viacej možností, aby ich mohol využiť každý interiér a síce do stavebného puzdra, kovovej či hliníkovej zárubne a podobne.
Sú vyrábané z bezpečnostného skla, ktoré majú pre tento účel požadovanú hrúbku obvykle 8mm.