Rampa na moto

Pokiaľ máte problém s prepravou vášho motocykla, a neviete ako jednoducho ho prepraviť alebo uskladniť ,tento problém vám jednoducho vyrieši rampa na moto. 

 

Rampa na moto

Ak vlastníte motocykel, určite sa vám veľa krát stalo, že pri prepravovaní ste mali problém dostať motorku na požadované miesto. Či ste ju už prevážali a nakladali na príves alebo naopak ste ju chceli uskladniť a nedalo sa , lebo vás zastavili či už strmé schody, prechody alebo niečo iné. Presne pri takýchto situáciach sú skvelým pomocníkom hliníkové nakladacie rampy eres-recing. sk pre motocykel

no-hander-3165225_960_720

Táto rampa je vyrábaná z najkvalitnejších materiálov. Je veľmi ľahká, čo má za následok aj jej jednoduchá manipulácia. Hliník , ktorý tvorí pokrytie rampy má veľmi jednoduchú konštrukciu a dá sa veľmi ľahko sklopiť na 2 časti. Veľmi jednoduchá manipulácia vám umožní postaviť rampu na akékoľvek miesto , a vaša motorka bude jednoducho premiestnené z jedného bodu do druhého.

lifting-ramp-307715_960_720

Aj keď je veľmi ľahká hmotnosťou, nosnosť je až do 340 kg. Dokážete premiestniť rôzne veci. Či sa už jedná o menší skúter alebo veľkú motorku. 

Ako to funguje ? Vyberiete rampu na moto a umiestnite na dané miesto, uistite sa že je zabezpečená, aby pri manipulácií nedošlo k poškodeniu motocykla. Keď bude rampa zaistená, prichystajte motocykel a pomaly začnite s premiestňovaním. Takto jednoducho a bez zbytočnej námahy presuniete vašu motorku kamkoľvek.

Táto rampa je aj veľmi jednoduchá na uskladnenie. Dokážete ju zložiť a nezaberie vám veľa miesta.  Vždy zaobchádzajte s opatrnosťou aby sa vám nepoškodila. 

 

Existuje množstvo typov a druhov z akého materiálu sa dá rampa vyrobiť. Treba dbať na výber správneho a kvalitného materiálu, aby rampa dokázala udržať aj tie ťažké motorky. 

Ak zvažujete akým štýlom alebo ako čo najjednoduchšie by ste previezli, uskladnili alebo odložili vašu motorku, táto rampa na moto sa stane vašim verným pomocníkom.