Každý priestor sa môže stať neobyčajným!


Ak sa chystáte navrhnúť si dom, alebo ste v štádiu zariaďovania, alebo ste si týmto celým už prešli a vidíte výsledok, ale stále to nie je ono a Vy to chcete napraviť, tak máme pre Vás skvelý typ, ktorý dokáže doslova rozžiariť každý dom, každý domov, každý priestor, kanceláriu, či napraviť už spôsobené drobné nedostatky!
Práve vďaka tomuto sa stane Váš priestor naozaj originálnym!
Už ste napätí a neviete sa dočkať až sa dozviete o čo ide? Sklenené stenysú to, o čom sa oplatí básniť! Sú revolučným nápadom, ktorý dokáže jednoducho, elegantne, luxusne a nenásilne oživiť každučký každý priestor!

sklěnená stěna

Pýtate sa v čom sú také výnimočné? Je tu hneď niekoľko dôvodom!
Prvým je určite už len materiál, z ktorého sú vyrobené! Každý si predstavuje stenu ako kus hrubého materiálu, ktorý je nutnosťou pre oddelenie miestnosti. Niektorí to berú ako nutnosť s ktorou sa nedá nič robiť, no niektorí to vzali ako výzvu a vytvorili stenu v podobne skla!

skleněná přepážka

Už žiadne schovávanie sa! Otvorené priestory sú IN.
Cena a investícia do tohto typu steny sa určite vyplatí! Kvalita a cena sa v tomto prípade nedajú porovnať, pretože kvalita cenu výrazne prevyšuje!
Prekrásny design! Chcete hladké sklo, či vrúbkované? Priesvitné, či farebné? Mliečne, matné, či lesklé? Chcete toto všetko skombinovať.  Aj to sa dá!
Môžete dosiahnuť skutočne originálny design, ktorého vlastníkmi budete len vy!
Každá sklenená stena od Nás je na prostým originálom, ktorý jednoducho chcete a musíte mať aj Vy vo Vašich priestoroch!

Ak ste zvedaví už teraz ako môžu vyzerať rôzne prevedenia sklenených stien v praxi, tak neváhajte a navštívte naše webové stránky, kde na Vás čakaj inšpiračné obrázky z reálneho života!
Sme tu pre Vás, aby sme Vám kedykoľvek poradili, preto ak máte akékoľvek dotazy tak neváhajte a kontaktujte Nás! Spolu vytvoríme neobyčajný design!