Kávovar od XiaoMi

Každý z nás si ráno dopraje horúcu kávu , ktorá nás prebudí do sviežeho dňa. Káva sa dá urobiť rôznymi spôsobmi. Rýchlo varné kanvice , či kávovary ktoré nám urobia kávu podľa vašej chuti. No ani výrobca XiaoMi neostáva príliš pozadu a taktiež nám priniesol produkt pod názvom Scishare Kávovar. Poďme sa na tento kávovar pozrieť.

kávvovar
 
»          Ide o kapsľový kávovar ktorý taktiež urobí kávu podľa Vašej chuti . Teda od Talianskeho espressa  až po Late čiže všetky kávy ktoré sú v kapsliach. Tento kávovar je hlavne vyrobený pre tých ktorý nechcú dlho čakať na prípravu kávy. Scishare totiž sľubuje že dokáže urobiť kávu do jeden minúty a to bez toho aby ste stratili všetky chute a arómy ktoré káva obsahuje.
 
Taktiež ani nezáleží aký druh poháru používate. Či je malý alebo veľký , zmestite tam každý pohár  ktorý používate na pitie kávy až do 85 ml. Na tomto kávovare je však najlepšia vlastnosť to že si môžete kontrolovať množstvo tekutiny ktorá sa dá nastaviť vďaka jednoduchému prepínaču  ktorý dokážete ovládať jedným prstom. Vysokotlakovému čerpadlo tlačí vodu a kapsulu a vďaka tomu si môžete urobiť expresívne ako z kaviarne. Toto čerpadlo obsahuje až 19 barov ktoré urobia nádhernú hustú penu a bohatú chuť ktorá sa Vám bude rozplývať vo vašich chuťových pohárikoch.
 
»          Samotná nádrž vody obsahuje až 0,54 l čo znamená že kávovar nemusíte často dopĺňať. Taktiež sa nemusíte báť ani o údržbu pretože jeho údržba je úplne jednoduchá. Ďalšia skvelá vlastnosť ktorú má je že po použití je šetrenie pretože sa dokáže sám vypnúť. Jeho manipulácia je taktiež jednoduchá pretože ako som spomínal má tlačidlá ktoré ovládate len jedným prstom .
 
lafe

Tento kávovar nemá žiadne obmedzenia v príprave kávy. Na trhu si môžete kúpiť akúkoľvek kapsľovú kávu ktorú môžete pripraviť aj v tomto kávovare. Špecifikácie. ; Tento výrobok má napätie 220-240 , výkon 1200W , nádrž vody do 580ml , a farba tohto výrobku je biela. ( Možno aj čierna, pre európsky trh. )